از پشت شیشه‌ها به خیابان‌ نظر کنید!

پیش‌خرید شماره‌ی خیابان ولیعصر تهران

ولیعصر عصاره‌ی تهران است. همه‌ی تناقض‌ها، تضادها، دوره‌های تاریخی، تصادم‌های سیاسی و خاطرات شخصی ما در آن جمع شده‌اند. نمی‌توانیم ادعا کنیم که تهران را می‌شناسیم اما ولیعصر را نمی‌شناسیم. نمی‌توانیم ادعا کنیم که تاریخ وقایع سیاسی و اجتماعی تهران را روایت می‌کنیم اما از ولیعصر نامی نمی‌بریم. این مسیر طولانیِ صدساله آن‌قدر داستان و ماجرا داشته که حکایتش شبیه هزارافسان است. زمان تحویل بسته‌ها: ۳۱ خردادماه

30,844,000 تومان

از

30,000,000 تومان

0روز
کمپین پایان یافت!

بسته‌ها

نسخه‌ی آنلاین

(40 از 300 فروخته شده)

اگر دوست دارید بدون محدودیت و در هر زمان و مکانی مجله همراه شما باشد، نسخه‌ی الکترونیک مجله را دریافت کنید.

پنج نسخه ارسال رایگان به همراه ۱۰٪ تخفیف

(6 از 20 فروخته شده)

بیشتر و ارزان‌تر دالان بخرید! اگر می‌خواهید بی‌مقدمه دوستان و اعضای خانواده‌تان را غافلگیر کنید و البته از آن آدم‌های دست‌ودلبازی هستید که کتاب‌ها و مجلات‌شان را امانت می‌دهند و بعداً پس نمی‌گیرند (شاید هم برایشان پس نمی‌آورند!) این بسته‌ها مناسب شما هستند. ارسال رایگان هم سر جای خودش است.

آگهی تمام صفحه به همراه ۲ نسخه مجله

(3 از 5 فروخته شده)

چه جایی برای تبلیغ بهتر از مجله‌ای که مخاطبانش آن را به دقت می‌خوانند و بارها به آن رجوع می‌کنند؟ دالان با طیف گسترده‌ای از مخاطبان می‌تواند یکی از بهترین انتخاب‌ها برای تبلیغ کسب‌وکار شما باشد. با این بسته می‌توانید یکی از صفحات تبلیغ را خریداری کنید و البته دو نسخه از مجله را با ارسال رایگان تحویل بگیرید.
1,999,000 تومان

آگهی ۱/۲ صفحه به همراه ۱ نسخه مجله

(1 از 2 فروخته شده)

کسب‌وکار تازه‌ای به راه انداخته‌اید؟ نمی‌دانید کجا تبلیغ کنید؟ هزینه‌های تبلیغ زیاد است؟ در مجله‌ی دالان حداکثر دو صفحه به تبلیغ کسب‌وکارهای نوپا اختصاص داده شده است، با تخفیف ویژه! در این بسته هر صفحه به دو بخش مساوی تقسیم می‌شود و یک نسخه‌ی مجله با ارسال رایگان به خریدار بسته هدیه می‌شود.